تبلیغات
اسلام آباد جوان
دکتر علی جلیلیان باید جشن شروع آسفالت گرفته شود !
داسلام آباد جوان
علی جلیلیان  نماینده محترم اسلام آباد غرب در مراسم روز خبرنگار در اسلام آباد غرب در جمع خبرنگاران این  شهرستان حاظر شد و به ایراد سخن پرداخت . 
ایشان در جمع خبرنگاران حاظر در سالن اجتماعات غدیر با تبریک روز خبرنگار در خصوص اقدامات صورت گرفته توسط ایشان  برای شهرستان اسلام آباد غرب و دالاهو بیان نمودند که اصولا نیازی به زدن بوق و کرنا برای بیان اقدامات ایشان در حوزه انتخابیه اش نیست ، زیرا مردم خود تنها مرجع ناظر بر اقداماتی هستند که ایشان تاکنون برای حوزه ی انتخابیه اش انجام داده است .
ایشان با بیان اینکه در گذشته افرادی که بر راس هرم اجرایی شهرستان قرار داشتند  اعلام کرده اند که باید به خاطر آسفالت نمودن تمامی معابر و خیابانهای شهرستان اسلام آباد غرب باید جشن پایان آسفالت گرفته شود این سخن را غیرقابل قبول دانست و بیان نمود که هنوز در سطح شهرستان اسلام آباد غرب و دالاهو  معابر و خیابان های فراوانی هست که فاقد آسفالت و بهسازی میباشد و بسیاری از روستاهای حوزه دالاهو فاقد آسفالت خیابان هستند پس باید به جای جشن پایان آسفالت جشن شروع آسفالت گرفته شود .  جناب دکتر جلیلیان در بخش پایانی سخنان خود بیان نمودند که امروز اکثر راههای حوزه ی انتخابی ش در دست پیمانکارانی میباشد که مشغول بهسازی و آسفالت نمودن خیابان ها و جاده های برون شهری ست . ایشان در پایان مراسم با اهدای هدایایی از خبرنگاران حاظر در این مراسم قدردانی نمودند .


علی باقری دوشنبه 19 مرداد 1394 - 05:16 ب.ظ نظرات()