تبلیغات
اسلام آباد جوان
وقتی میزان بیکاری در اسلام آباد غرب از فلسطین اشغالی هم بیشتر است ...
ا
اسلام آباد جوان : سالهاست مینالیم , زجر میکشیم و فریاد میزنیم که اسلام آباد غرب بیکارترین شهر ایران است اما دریغ از اقدام و عمل مدیران بومی و غیربومی این شهر ..
آقای نماینده باور کنید ما باور داریم که ترامپ نمیتواند برای ما تعیین تکلیف کند , کاش در نطقهایتان صدای بیکاری مردم این شهر را بیشتر فریاد بزنید .  راستی آن همه وعده انتخاباتی چه شد سال سوم نمایندگی شما هم که گذشت خبر افتتاح کارخانه های وعده داده شده به کجا رسید ؟ خبر حمایت های خانم  مینانشی و وعده های داده. به کجا رسید ؟
اقای فرماندار با گذشت سالهای متمادی هنوز هم پرونده  مشکلات کارگران پاک مایه در بوروکراسی های اداری گم شده است ؟ تکلیف کارگرانی که بیش از چهار سال است منتظر دریافت مطالبات خود هستند چه شد ؟
مسولین محترم به داد این شهر بیکار برسید .. آقای نماینده .فرماندار   , مدیران ادارات و نهادهای درگیر در حوزه اشتغال نیک خبر دارید میزان بیکاری در اسلام آباد غرب از کشور اشغال شده فلسطن نیز بیشتر است, همگان میدانند اسرایل غاصب سالهاست بر مردم فلسطین ظلم روا میدارد و در اینجا نیز قصد مقایسه  نداریم چرا که قیاسیت مع الفارق , اما مدیران درگیر در حوزه اشتغال به فکر ایجاد اشتغال در این شهر باشید چرا باید اسلام آباد غرب سالها صدرنشین بیکارترین شهر ایران باشد ...نکته ای که باید فراموش نکنیم این است که کشور اشغال شده فلسطین با میران بیکاری 28 درصد جز کشورهای بیکار جهان است در حالیکه اسلام آباد غرب بیش از 38 درصد طبق آمارهای رسمی بیکاری دارد آن هم در حالیکه در سایه امنیت به دست آمده نه جنگی در این شهر در حال جریان است و نه موردی که مخل امنیت باشد .


علی باقری چهارشنبه 16 خرداد 1397 - 11:27 ق.ظ نظرات()