تبلیغات
اسلام آباد جوان
جولان کاندیداهای شورای شهر اسلام آباد غرب در گروه های تلگرامی
ا
اسلام آباد جوان :در حالی که فقط چند هفته به برگزاری انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا باقی مانده است ,  از ماه ها قبل برخی از کاندیدا تبلیغات خود را در فضای مجازی آغاز کرده اند.
به نظر می‌رسد سرنوشت این دوره از شوراهای شهر و روستا که قرار است همانند دوره قبل همزمان با دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری برگزار شود تا حدود زیادی به فضای مجازی وابسته باشد.
 نتایج انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در سال نود و چهار و نقش تلگرام در پیشبرد اهداف و برنامه های نماینده فعلی اسلام آباد غرب جناب فلاحت پیشه ,  کاندیداهای احتمالی شورای شهر را بر آن داشته است تا با استفاده حداکثری از ظرفیت فضای مجازی و در راس آن تلگرام از همین حالا گوی سبقت را از رقبای خود در کسب رای پیش بگیرند.
در روزهای اخیر اما رقابت های کاندیداهای شورای شهر در تلگرام به شدت رو به افزایش است،چنانکه روزانه شاهد آغاز فعالیت گروه یا کانال تلگرامی یکی از این کاندیداها هستیم.
اما جدای از اینکه کثرت این گروه‌ها باعث سردرگمی مخاطبین  و بعضاً به دلیل عضو گیری بی اساس و بدون اجازه از مخاطبین موجب آزردگی آنها می‌شود نکته اساسی که وجود دارد این است براستی این جولان و حضوردر فضای مجازی و  فعالیت این محافل انتخاباتی مجازی تا چه حد قانونی است.

در نهایت گسترش این گروهها کار را به جایی رسانده است که رقابت کاندیدها در افزایش اعضا به دغدغه اصلی آنان تبدیل شده است .
آنچه که از اهمیت زیادی برخوردار است این است که افرادی که امروز محافل تبلیغاتی در فضای مجازی به راه انداخته و به قانون بی اعتنایی می‌کنند، قرار است برای کرسی قانون گذاری در حوزه شهری رقابت کنند، و بواقع آیا افرادی که به راحتی هر چه تمام تر برای نفع شخصی خود قانون را زیر پا می‌گذارند، فردا روزی چگونه می توانند در قانون گذاری و تصمیم‌گیری‌ها بر منافع شخصی غلبه کرده و بر اساس قانون و به نفع مردم تصمیم گیری کنند. علی باقری پنجشنبه 7 اردیبهشت 1396 - 03:42 ب.ظ نظرات()