تبلیغات
اسلام آباد جوان
افتخاری دیگر بدای صدا وسیمای میلی !
 اسلام آباد جواناسلام آباد جوان

اسلام آباد جوان :  صدا و سیمای ملی مدت هاست با انتخاب رویکردهای یک سویه عملا به تریبونی برای سخنرانی  عده ای خاص تبدیل شده است . این روزها متاسفانه  دیدن پخش مستقیم مسابقات جام ملتهای اروپا برای مردمان استان کرمانشاه و چندین استان دیگر  ممکن نیست ، البته در این گفتار  قرار نیست در باب علت عدم پخش این مسابقات جسارت نموده و  فلسفه ببافیم چرا که سالهاست حق پخش بسیاری از رویدادهای  ورزشی  توسط صدا وسیمای میلی خریده نمیشود و  فرکانس های ماهواره ای کشورهای همسایه ،  مهمان شبهای ورزشی مردم ایران گشته است . این بار هم صدا و سیمای میلی بعد از چند روز پوشش مستقیم این مسابقات به ناگاه پخش زنده این رویداد را قطع کرد  و چندین استان کشور از جمله استان کرمانشاه را از دیدن این مسابقات  ورزشی محروم نمود. 
متاسفانه این روزها بسیاری از  شهروندان استان کرمانشاه به  دلیل علاقه ای که به دیدن این مسابقات دارند چاره ی کار را در دیدن این مسابقات از طریق  دستگاه های ماهواره دیده اند . و بسیاری از شهروندان  این مسابقات را از طریق ماهواره های کشورهای بیگانه مشاهده میکنند . مطمنا وجود ماهواره ها در منازل  شهروندان ،  جدایی از  آسیب های اجتماعی  و تغییر سبک زندگی ،  با فرهنگ مردمان کرد هیچ سنخیتی ندارد.
متاسفانه صدا وسیما با انتخاب رویکردهای اشتباه  ، خود تبدیل به عاملی برای هجوم مردم به سمت ماهواره شده است و با ضعف خود در حوزه های گوناگون عملا با کاهش مخاطب روبه رو میباشد و جالب اینجاست صدا وسیمای ملی  نه تنها نتوانسته است  در خصوص علت عدم پخش یکباره ی این بازی ها پاسخی مناسب برای شهروندان این استانها  از جمله مردمان استان کرمانشاه پیدا کند ،   بلکه حاظر به عذرخواهی از مردمی نیست که راس ساعت شروع این مسابقات در پای تلویزیونهای خود میخکوب شده ولی در کمال ناباوری به جای پخش مسابقات ورزشی باید رقابتهای فرمول یک  و یا گاها سریال را تماشا کنند و نوعی دهن کجی و توهین به شعور خودشان را تحمل کنند ...
صدا وسیمای ملی خیلی وقت است که بسیار میلی شده  است 


علی باقری دوشنبه 7 تیر 1395 - 06:24 ب.ظ نظرات()