تبلیغات
اسلام آباد جوان
تخلفات محرز اداره ی آب و فاضلاب استان کرمانشاه !
اسلام آباد جوان
اسلام آباد جوان : این روزها دیدن قبض های صادر شده ی اداره ی آب و فاضلاب ، بسیاری از مشترکین را در بهت و حیرت فرو برده است جدای از ارقام نجومی ثبت شده در قبوض مشترکین که در راستای افزایش همیشگی تعرفه ها توسط دولت محترم کلید خورده است ،  دیدن رقم بدهی قبلی در قبوض پرداختی مشرکینی که از طریق دستگاه های خودپرداز اقدام به پرداخت قبوض مصرفی خود میکنند جای بسی شگفتی ست !
تعدادی از همشهریان در نظراتی که برای پایگاه خبری اسلام آباد جوان ارسال نموده اند  متذکر شده اند که همواره از طریق دستگاه خودپرداز و کارت خوان اقدام به پرداخت قبوض مصرفی خود و میزان آب بهای خود نموده اند و همانگونه که پر واضح ست دستگاه های خود پرداز میزان قبوض مصرفی مشترکین را تمام و کمال به حساب اداره ی آب و فاضلاب و یا هر امور مشترکین دیگر واریز مینماید حال با چه حساب و کتابی در قبوض دوره ی بعدی در قبوض مشترکین ردیف بدهی قبلی مجددا درج میشود  و رقمی را جهت پرداخت بدهی قبلی از مشترکین طلب میکند  ،  درج رقم بدهی قبلی در شرایطی که مشترکین قبض مصرفی را به صورت کامل پرداخت مینمایند این شایبه رو به وجود می اورد که اداره ی اب و فاضلاب استان مرتکب تخلف شده است ! 
در راستای درج بدهی قبلی در قبوض پرداختی مشترکینی که از طریق دستگاه خود پرداز استفاده میکنند باید این سوال را مطرح کرد که آیا درامد دولت و اداره ی اب و فاضلاب استان کرمانشاه آنچنان کم شده است که از این طریق قرار است کسری درامدها را جبران نمایند ؟  مگر میشود برای مشترکین که با روش الکترونیک قبوض خود را پرداخت مینمایند باز هم ردیف بدهی قبلی درج شود ؟ اگر اینگونه باشد که باید به صحت سیستم بانکی هم شک نمود !  در پایان امید است که اگر درج بدهی قبلی در قبوض این مشترکین  ، اشتباها بوده ، در قبوض پرداختی  این مشترکین در دوره های آتی تصحیح شده و مبالغ اضافی در قبوض آتی کسر شود  ، در غیر این صورت مطمنا این رویه تخلف بوده و متضمن حق الناس خواهد بود .علی باقری دوشنبه 23 فروردین 1395 - 05:37 ق.ظ نظرات()